Kamagra to suplement diety, którego dawkowanie różni się od przyjmowania tradycyjnych kapsułek suplementacyjnych. Zażywanie tabletki na potencję z substancją czynną powinno odbywać się tylko w momencie planowanego współżycia. Kamagra opóźnia rozkład serotoniny, przez co przedłuża poczucie szczęścia. 

Kamagra jest wygodnym preparatem na potencję, którego nie trzeba przyjmować w trakcie spożywania posiłku. Suplement można zażywać niezależnie od pory dnia oraz przyjmowanych pokarmów. Należy jednak pamiętać, że tłuste i obfite dania mogą zaburzyć działanie Kamagry lub całkowicie je zredukować. Podczas podawania tabletek Kamagry nie zaleca się przyjmowania soku grejpfrutowego, alkoholu oraz innych używek, które mogą negatywnie wpłynąć na działanie preparatu. 

Kamagra - jak dawkować

jak dawkować kamagręZdecydowana większość suplementów diety wymaga stałego i systematycznego podawania kapsułek. W przeciwnym razie preparat nie uaktywnia swojego działania i nie ma możliwości na zmianę stanu zdrowia. Kamagra jest produktem specjalnym, który zażywany jest wyłącznie wtedy gdy planowane jest współżycie. Nie ma potrzeby podawania suplementu diety z substancją aktywną w momencie braku ochoty na seks. Zbyt częsta suplementacja jakiekolwiek preparatu, niezgodna z zaleceniami producenta, może doprowadzić do wystąpienia skutków ubocznych oraz przykrych działań niepożądanych. Kamagra w tabletkach posiada niezwykle silną substancję, która działa niemal od razu po jej zażyciu. Czas jej trwania może sięgnąć 4h. 

Dawkowanie Kamagry powinno rozpocząć się od przyjęcia dawki 50mg, czyli pół tabletki Kamagry, która posiada 100mg w jednej porcji. Zbyt duża dawka może wywołać działania niepożądane. Z kolei zbyt mała dawka może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Przed zastosowaniem jakiekolwiek suplementu na potencję, warto skonsultować się z lekarzem, który dopasuje optymalną dawkę pod indywidualnego pacjenta. 

Kamagra - skutki uboczne

Niewłaściwe dawkowanie Kamagry może doprowadzić do niepożądanych skutków ubocznych. Aby temu zapobiec zaleca się dostosowanie do zaleceń producenta, które widoczne są na ulotce. Najczęściej może dojść do zawrotów głowy, silnych bólów mięśniowych, zaczerwienienia skóry twarzy, dolegliwości żołądkowych, takich jak nudności czy wymioty. Nie rzadko występuje także nieżyt nosa, uczucie zatkanego nosa oraz uciążliwy katar. Niestety, ale przedawkowanie Kamagry może doprowadzić do długotrwałej i bolesnej erekcji, odczuwalnej przez kilka godzin. W takim przypadku konieczna jest wizyta u lekarza. Suplementy na potencję, nie powinny być stosowanie przez osoby, które zmagają się z problemami wątroby czy serca, a także cierpiące na chorobę wrzodową, zaburzenia krzepnięcia krwi oraz przyjmujące środki na bazie azotanów. 

Top