Popularny specyfik na potencję o nazwie Kamagra Oral Jelly, dostępny jest bez recepty. Żel stosowany jest w przypadku zaburzeń erekcji u mężczyzn. Jest to typowy odpowiednik tabletek. Kamagra w żelu przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych.

Lek o nazwie Kamagra Oral Jelly występuje w saszetkach i swoją formułą przypomina żel. Produkt posiada te same właściwości co jego klasyczny odpowiednik dostępny w tabletkach. Preparat na potencję może być stosowany razem z innymi lekami wyłącznie za zgodą lekarza, który potwierdzi bezpieczeństwo stosowania produktu. Możliwe jest wystąpienie skutków ubocznych podczas równoczesnego podawania środków alfa-adrenolitycznych. 

Wpływ kamagry na funkcjonalność układu płciowego 

Funkcjonalność Kamagry Oral Jelly porównywana jest do działania inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, zatem działa ona wyłącznie przy odpowiedniej stymulacji seksualnej. W składzie produktu znajduje się substancja czynna sildenafil. Lek przyczynia się do rozkurczenia naczyń krwionośnych, co skutkuje zwiększeniem dopływu krwi do narządów płciowych. Po zażyciu żelu uwalniane są specjalne tlenki azotu, których działanie skutkuje szybszym rozkurczem naczyń krwionośnych. Produkt zyskał sobie wielu sympatyków dzięki błyskawicznemu działaniu. Ponadto preparat występuje w kilku smakach: czekoladowym, truskawkowym, bananowym, karmelowym, ananasowym oraz pomarańczowym. Każdy rodzaj smakowy wykazuje to samo działanie. Zdaniem producenta środek na potencję w postaci żelu wykazuje dużo szybszy czas działana aniżeli tabletki. Jego przyjemna konsystencja pozwala na szybkie podanie, bez konieczności popijania wodą. 

kamagra_oral_jellyŚrednio działanie Kamagry Oral Jelly trwa od czterech do kilkunastu godzin. Skuteczność żelu w wielu przypadkach odczuwalna jest również po dwudziestu czterech godzinach od momentu zażycia preparatu. Nie zaleca się spożywania alkoholu ani innych środków odrzucających w trakcie przyjmowania leku. Środki te bowiem osłabiają działanie leku lub mogą niekorzystnie wpłynąć na zdrowie, wywołując działania niepożądane. 

Kamagra Oral Jelly - przeciwwskazania 

Kamagra Oral Jelly może przyczynić się do całkowitego pozbycia się problemów z erekcją. Jednak jest to możliwe wyłącznie przy regularnym podawaniu leku po uprzedniej konsultacji z lekarzem. Każdy preparat posiada jednak pewne przeciwwskazania. Nie należy przyjmować leku w przypadku podawania azotanów oraz leków przeciwgrzybiczych lub tych, które wpływają na obniżenie ciśnienia krwi.

Top