Lek Kamagra naturalnie występuje pod wieloma postaciami. Na rynku znaleźć można tradycyjne pigułki, żel, tabletki musujące a nawet cukierki do ssania Kamagra, które są ciekawym zamiennikiem dla pozostałych form przyjmowania leku. Preparat ma postać zwykłych cukierków do ssania, które na pierwszy rzut oka przypominają pastylki. 

Kamagra do ssania jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają sprawdzonego i bezpiecznego środka na potencję. Cukierek do ssania posiada 100 mg sildenafilu, który od lat stosowany jest w produkcji środków na potencję. Forma kolorowej pastylki do ssania z pewnością nie wzbudzi większego zainteresowania, to najbardziej dyskretny rodzaj leku na potencję. Co ważne, wchłanianie substancji czynnej zaczyna się już w jamie ustnej, a nie w żołądku, jak to ma miejsce przy tabletkach lub pigułkach. 

Wpływ Kamagry na funkcjonalność układu płciowego

Działanie Kamagry do ssania uruchamia procesy biochemiczne, które przyczyniają się do zwiększenia potencji. Normalnie dopływ krwi jest ograniczony przez mięśnie gładkie. Zadaniem organizmu w takiej sytuacji jest reakcja układu nerwowego, który poprzez wytworzone substancje biochemiczne rozluźnia mięśnie, aby doszło do prawidłowego ukrwienia narządów płciowych. Aby proces ten doszedł do skutku potrzebne jest prawidłowe wytwarzanie tlenku azotu. 

Lek Kamagra do ssania wykazuje działanie, które trwa ok. 4h. Tabletka przeznaczona do ssania przyjmowana jest przez organizm znacznie szybciej niż tradycyjna pigułka, która rozpada się wówczas gdy trafi do żołądka. Czterogodzinny czas działania substancji czynnej Kamagry daje możliwość odczuwania satysfakcji podczas stosunku nieco szybciej. 

Każdy lek bez względu na jego przeznaczenie, może wywoływać skutki uboczne, kiedy nie jest podawany zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty. Mimo iż nie wykryto działań zagrażających zdrowiu, Kamagra do ssania może wywołać bóle głowy o niewielkim lub umiarkowanym nasileniu, niestrawności, uczucie zatkanego nosa lub lekkie zarumienienie twarzy. 

Kamagra tabletki do ssania przeciwwskazania

Mimo iż Kamagra do ssania możliwa jest do dostania bez recepty, przed jej podaniem należy zapoznać się z ulotką, która wskaże przeciwwskazania do zażywania leku. Jak każdy preparat, Kamagra do ssania może wywołać działania niepożądane. Jakie są przeciwwskazania do stosowania leku? Preparatu nie mogą stosować osoby z chorobą niedokrwienna serca, osoby chorujące na schorzenia układu krążenia. O stosowaniu Kamagry do ssania powinny zapomnieć osoby przebyte udar mózgu czy zawał serca. Nie zaleca się przyjmowania Kamagry do ssania przez osoby z arytmią komorową, z kardiomiopatią, ze zwężeniem zastawki aortalnej lub jej ciężką wadą zastawkową.

Top