Suplementacja to pierwszy sposób po jaki sięgają mężczyźni zmagający się z problemami erekcji. Leki na potencję są bezpiecznymi środkami, pod warunkiem, że są stosowane zgodnie z zaleceniami producenta. Suplementy na potencję zazwyczaj poprawiają ukrwienie narządów płciowych oraz rozszerzają naczynia krwionośne. 

Tabletki zwiększające libido - ranking

Ranking przedstawia siedem najczęściej wybieranych suplementów diety dla mężczyzn, borykających się z problemami erekcji. Aby skuteczność preparatów była zadowalająca zaleca się regularne przyjmowanie suplementu. Niektóre z nich wymagają konsultacji z lekarzem lub nawet wykonania określonych badań kontrolnych. 

  1. Kamagra - tabletki na potencję, które działają ok 30 - 60 min po zażyciu. Lek zawiera substancję czynną - sildenafil, ten sam który wystepuje w popularnej viagrze. Kamagra jest bezpieczna. Mozna ją zakupić w aptece  bez recepty. 
  2. Vigrax - polecany preparat do stosowania na erekcję, który posiada działanie dowiedzione badaniami naukowymi. Skuteczność preparatu gwarantują naturalne składniki. Do uzyskania zadowalającego efektu należy przyjmować suplement diety dwa razy po jednej kapsułce. Zawarta w tabletkach l-arginina wpływa na wzrost testosteronu we krwi. 
  3. Eron Plus - suplement diety, często wybierany przez mężczyzn. Bezpieczny w swoim działaniu, zwiększa libido i wpływa pozytywnie na wydzielanie hormonów, zapewnia wzrost płodności. W jego składzie można znaleźć takie substancje jak: korzeń maca, żeń-szeń, l-argininę. Szybkość działania suplementu diety jest różna, w zależności od organizmu. 
  4. Zytax - tabletki na potencję przeznaczone dla mężczyzn. Skuteczny i unikatowy skład zapewnia bezpieczeństwo stosowania. W składzie znajduje się mieszanka substancji wspomagających, które są zastrzeżone przez markę Zytax. Producent twierdzi, że głównym zadaniem suplementu diety jest zwiększenie ukrwienia oraz rozszerzenie naczyń krwionośnych. 
  5. Inventum - suplement diety, oparty o działanie substancji czynnej jaką jest sildenafil. Związek ten zwiększa ilość krwi dopływającej do narządów płciowych, hamuje wydzielanie enzymu, który odpowiedzialny jest za zatrzymywanie erekcji. Producent zaleca przyjmowanie nie więcej niż jednej tabletki na dobę. Przed zastosowaniem produktu warto skonsultować to z lekarzem, który potwierdzi bezpieczeństwo stosowania środku. 
  6. Maxon Active - lek na potencję, który zawiera substancję czynną sildenafil. Tabletka powinna być przyjmowana na godzinę przed planowanym stosunkiem płciowym. Produktu nie wolno stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik. Przeciwwskazaniem do przyjmowania suplementu diety są choroby serca, udar mózgu oraz choroby wątroby. 
  7. Braveran - suplement diety, który skutecznie niweluje wszelkie problemy związane z erekcją. W składzie tego preparatu znajdują się substancje czynne oraz niezbędne witaminy i minerały, w tym: cynk, selen, witamina E. Przed rozpoczęciem kuracji zaleca się skonsultowanie z lekarzem, którzy zapewni o bezpieczeństwie stosowania suplementu. 
  8. Maxigra - podobnie jak inne środki tego typu, oparty jest o substancję czynną sildenafil. Preparat należy przyjmować na godzinę przed stosunkiem, tylko gdy nie istnieje żadne zagrożenie związane z wystąpieniem skutków ubocznych. Przyjmowanie środka w trakcie spożywania posiłku może przyczynić się do opóźnienia jego skuteczności. Do najczęściej wymienianych skutków ubocznych zalicza się: bóle i zawroty głowy, uderzenia gorąca, kołatanie serca. Nie zaleca się stosowania preparatu w połączeniu z innymi środkami o podobnym działaniu. 
Top